KONST / Litografier / Färglitografi 15232008
*
nr 1523 2008
Färglitografi
"Stockholm från Mälaren", 45x73 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x88 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2023
kl 19:14:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 20:51:11
1
500 kr
6/2 20:47:01
2
600 kr
20/2 13:00:20
3
Vinnande bud
20/2 17:32:16
4
1.300 kr
20/2 17:32:16
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
20 feb
Stockholm
På Tema Stockholm den 20 februari har vi samlat konst av Slas Stig Claesson, Svenolov Ehrén, Caroline Grinda Christensen, Oscar Hernandez Soriano, Berndt-Rune Jäverbrant, Slava Kliuchnikov, Christina ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
Läs mer om Stockholm
nr 1523 2008
Färglitografi
"Stockholm från Mälaren", 45x73 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x88 cm. Ej signerad
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/1 20:51:11 | 1 | 500 kr |
6/2 20:47:01 | 2 | 600 kr |
20/2 13:00:20 | 3 | Vinnande bud |
20/2 17:32:16 | 4 | 1.300 kr |
20/2 17:32:16 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
20 feb
Stockholm
PÃ¥ Tema Stockholm den 20 februari har vi samlat konst av Slas Stig Claesson, Svenolov Ehrén, Caroline Grinda Christensen, Oscar Hernandez Soriano, Berndt-Rune Jäverbrant, Slava Kliuchnikov, Christina ...Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09